Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedeme na půdu lídra

8. 6. 2008

Na stadion v Kosmonosých se začali lidé scházet již od 20. hodiny a vypadalo to na solidní návštěvu. Kromě pěkného fotbalu (,který však nebyl 100%) bylo po předložení vstupenky pivo zdarmo.

Těsně před odbytím 9. hodiny večerní se již hráči obou týmů hrnuly na hřiště. Z domácího zástupu vedeným kapitánem Figurem byla cítit mírná nervozita, ale hráči byli natěšeni na dnešní duel.  Domácímu celku moc nevyšel start do sezóny a podlehl na půdě HFK Olomouc vysoce 3:0, Neratovický klub byl o něco úspěšnější a vydřel bod s Jihlavou. Před utkáním byli mírnými favoriti Kosmonosy, ale jak se později ukázalo, zápas byl vyrovnaný. Ve všech statistikách byly údaje téměř shodné až na získané karty. Této statistice suvérně vévodil klub z Neratovic, který získal ,oproti jedné žluté Kosmonos, 6 žlutých karet a k tomu Pačan ke svému žlutému úspěchu přidal  i v 81. minutě červenou kartu. Ale ani tak se nepodařilo domácímu týmu vstřelit branku a domácí publikum bylo z předvedeného výkonu celkem zklamáno. Stejně zklamán byl i kouč SK Kosmonos: Do zápasu jsme vstupovali jako favoriti a to možná ovlivnilo psychiku týmu. Kluci byli dosti nervózní a bylo to vidět na celém výrazu hry. Časté nepřesné nahrávky, zbrklost a hlavně bezradnost v zakončování. Nicméně příští zápas jedeme do Dobříše, a i přesto, že po dnešním zápase jsou na 1. místě, budeme tam chtít vyhrát.

SK Kosmonosy 0:0 FK Neratovice
Diváků:
287


 

Naváži na slova trenéra a probereme si následující utkání. Hráči Kosmonos se budou muset opět stěhovat, tento do krásného městečka Dobříš. Hráči ale jistě nebudou obdivovat krásy této obce, ale spíše se budou koncentrovat na jejich koníček a práci - fotbal. Tento tým oproti našemu oblíbenému týmu dokázal vsítit branku, a to rovných 5. Hodně tomu však napomohl poslední zápas s Jihlavou, které nadělily čtyřbrankový debakl.

Hráči Kosmonos zde budou chtít vvstřelit první branku a konečně udělat radost divákům v podobě vítězství.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář