Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak asi dopadne 2. kolo?

7. 6. 2008

Reportáž o včerejším zápasu byla nepochopitelně smazána, což mě velice mrzí, tak nyní stručně k prvnímu duelu. Na půdu Olomouce jsme nepřijeli s nějakým extra očekáváním, ale prostě si užít první utkání, sehrát se a hlavně užít si fotbal. A podle toho také vypadal vývoj utkání. Do žádné vážnější situace jsem se nedostali a z Moravy jsme si odvezli ostudný debakl v poměru 3:0.

Tým se v tuto chvíli připravuje na další utkání. Tentokrát již nepude jen o zábavu, ale o první body. Do maloměsta přijede klub z Neratovic. Ten uhrál v první duelu před domácím publikem bezbrankovou remízu s Vysočinou Jihlavou. Nyní má ale problém s absencemi hráčů a je možné, že trenér Kejta na hřiště nasadí nezkušené borce.

Při odchodu hráčů do kabin po předzápasovém utkání jsme si odchytli trenéra Kosmonos a vyzpovídali, jaké má cíle do další utkání. Dragi nám s úsměvem kývnul na nabídku k rozhovoru a hned se pustil do řeči: O první kole se již nemá cenu bavit, kluci určitě změnili názor na kvalitu 4. ligy a nyní se již plně koncentrují na první domací zápas. Jak jsem již mluvil s hráči, tak náš cíl je výhra. Neratovice jsou teď hodně oslabeni a doufám, že toho na plno využijeme a před domácí kulisou oslavíme první 3 body.

Uvidíme jestlipak se vyplní slova trenéra týmu a jestli chcete být u toho, tak od 21:00 navštivte stadion v Kosmonosých, kde si hráči místního klubu vychutnají první domácí utkání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bohuzel..

(Kejta, 8. 6. 2008 9:23)

kdyby mi pred zapasem neodeslo 6 hracu myslim ze bysme to tam snad i nejak dotlacili :(

Bohužel ?

(Figure, 7. 6. 2008 23:54)

Pro vás možná tak bohudík :( Ale pro nás je to smůla :( Ale jak říkáš asi je to spravedlívý

bohuzel..

(Kejta, 7. 6. 2008 23:02)

pro me i pro vas...remiza ale spravedliva ;-)

super

(Dawyd, 7. 6. 2008 19:49)

nooo...fakt dobrý....celkem originální nápad...a fakt dobrej článek...

Pěkné Info

(Figure, 7. 6. 2008 16:57)

Doufám , že v tom budeš pokračovat :)Jinak nic jiného než 3 body dneska nebereme :)